Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 29.05.2020 09:11

​“Reali do të fitojë Ligën e Kampionëve me Neymar e Hazard”

Madrid | 13/08/2019 20:47

Ish-ylli i Barcelonës dhe Realit, Gheorge Hagi beson se Neymar mund të transferohet në “Santiago Bernabeu”.

“Los Blancos” janë në bisedime me yllin brazilian, transmeton KosovaPress.

“Mund ta fitojnë lehtë, pa asnjë dyshim. Nëse transferojnë Neymarin dhe me Hazardin në ekip, do të fitojnë Ligën e Kampionëve. Zidane duhet të gjejë një vend për secilin, por është një trajner i mrekullueshëm. Duhet vetëm t’i motivojë”, deklaroi ai.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress