Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 28.05.2020 06:05

​Ronaldo paguan 7 mijë euro për një natë në Kroaci - video

Dubrovnik | 23/04/2019 12:20

Futbollisti portugez Cristiano Ronaldo mbërriti me një aeroplan privat në Dubrovnik bashkë me të dashurën Georgina.

Sipas mediave kroate, një nga lojtarët më të mirë të botës po kalon një pushim në një nga vendet më të shtrenjta në qytet. Ai banon në një vilë në të cilën një natë kushton rreth 7.000 euro.

Përkatësisht, çifti më së pari shijoi drekën e Pashkëve në ishullin e Lopudit.

Pas drekës dhe ecjes ata shkuan për të pushuar, dhe në mbrëmje patën darkë në restorantin e famshëm të Dubrovnikut që ndodhej brenda mureve të qytetit, transmeton KosovaPress.


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress