Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 07.07.2020 05:43

​Shala do të mungojë për Kosovën

Prishtinë | 13/11/2019 23:31

Pas lëndimit të Vedat Muriqit, Kosova e ka marrë edhe një lajm tjetër jo të mirë para ndeshjes së nesërme kundër Republikës së Çekisë.

Në ndeshjen kualifikuese për Euro 2020, Herolind Shala do t’i mungojë Kosovës, bëhet e ditur nga kampi i Kombëtares së Kosovës.

Mesfushori Shala ishte në dyshim edhe pasi u grumbullua nga Kosova të hënën.

“E kemi një problem me Shalën, ta shohim nëse do të jetë gati, do ta shohim situatën. Ai dëshiron të luajë dhe të shohim”, ka thënë trajneri Challandes në konferencën për media.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress