Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 02.02.2023 02:28

​Tërhiqet shorti për fazën gjysmëfinale të Kupës së Mbretit

Prishtinë | 07/02/2020 15:26

Kupa e Mbretit këtë edicion ka dhuruar befasi të mëdha, me Real Madridin dhe Barcelonën që gjetën eliminimin nga Real Sociedad, respektivisht Athletico Bilbao.

Janë katër skuadra që kanë mbetur në garë për trofeun e dytë më të rëndësishëm në Spanjë.

Nga shorti i hedhur janë mësuar edhe çiftet gjysmëfinaliste.

Kupa e Mbretit:

Real Sociedad -Mirandes

Athletic Club – Granada


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress