Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 05.06.2020 05:09

​Tolisso: Na mungon Pogba e Kante

Paris | 11/09/2019 15:18

Mesfushori i Francës, Corentin Tolisso ka pranuar që iu mungojnë dy yjet e Premier Ligës.

Pogba dhe Kante nuk kanë mundur të luajnë për kombëtaren për arsyet e tyre.

Franca ndeshjen e fundit e ka fituar ndaj Andorrës me rezultat 3-0.

Ylli i Bayernit ka folur për të dy lojtarët, transmeton KosovaPress.

“Kante dhe Pogba janë shumë të rëndësishëm, njësoi siç është Kylian Mbappe. Asnjë klub nuk mund t’ia dalë pa ata”, deklaroi ai.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress