Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 28.05.2020 06:11

​​Tottenham turpëron Crvena Zvezdën

Prishtinë | 22/10/2019 23:04

Tottenhami, City dhe PSG kanë shënuar fitore të merituara sonte ndaj rivalëve të tyre.

Që të tre klubet shënuan nga 5 gola ndaj kundërshtarëve.

Club Brugge ishte viktima e sotme e Paris Saint-Germain, i cili u mposht me rezultat 0-5. Fitore me rezultat 5-0 ka shënuar edhe Tottenham Hotspur ndaj klubit serb, FK Crvena Zvezda. Klubi tjetër anglez, Manchester City e ka mposhtur Atalantën me rezultat 5-1.

Fitore kanë shënuar edhe Bayern Munchen, Real Madridi dhe Juventusi, por me rezultat më të vogël, transmeton KosovaPress.

Rezultatet e të gjitha takimeve të sotme:

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress