Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 13.07.2020 04:24

​United gati130 milionë euro për dyshen e Leicesterit

Prishtinë | 10/10/2019 16:42

Manchester United është duke shfaqur interesim për dyshen e Leicesterit, James Maddison dhe Ben Chilwell.

Për momentin United është në formë jo të mirë dhe po shpreson që transferimi i dyshes mund t’i rikthejë në formë, transmeton KosovaPress.

“Djajtë e Kuq”, janë duke shpresuar që të dy lojtarët të jenë në nivel të lartë, pasi gjatë afatit kalimtar kanë blerë mbrojtësin, Harry Maguire.

Sipas disa raportimeve klubi anglez ka bërë gati 130 milionë euro për dyshen e “Dhelprave”.

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress