Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 25.02.2020 11:09

​United i jep të drejtën Solskjaer të blejë lojtarë të tjerë

Mançester | 11/09/2019 12:48

Manchester United i ka dhënë të drejtën trajnerit Ole Gunnar Solskjaer për të transferuar lojtarë të tjerë në janar.

“Djajtë e Kuq” nuk arritën të transferojnë ndonjë sulmues ose mesfushorë këtë verë.

Gjashtë lojtarë kanë qenë të kërkuar, mirëpo vetëm tre janë transferuar.

United ka shpenzuar 140 milionë euro, por i ka rikthyer 79.6 milionë, transmeton KosovaPress.

“Djajtë e Kuq” këtë sezon nuk janë në formën e kërkuar pasi kanë dy barazime, një fitore dhe një humbje.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress