Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 04.02.2023 06:56

​United kërkon tre milionë euro për një miqësore

Prishtinë | 07/02/2020 16:33

Manchester United ka nisur punën që tani për të planifikuar turneun e ardhshëm veror dhe për të promovuar markën e klubit.

Djajtë e Kuq, mund të luajnë një miqësore kundër East Bengal, klub që ka bazën në Kalkutë.

Drejtuesit e klubit anglez duket se kanë bërë një inspektim të vendin dhe janë takuar me disa drejtues të skuadrës indiane.

Kërkesa e bërë nga klubi anglez për të zhvilluar këtë miqësore është tre milionë euro.

Klubin nga India është vënë në kërkim të sponsorëve për të plotësuar kërkesen e United, për të zhvilluar miqësoren e paraparë gjatë verës./KosovaPress/

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress