Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 12.07.2020 06:24

​United refuzon ta ulë çmimin për Pogban

Prishtinë | 11/09/2019 11:59

Manchester United ka refuzuar ta ulë çmimin për yllin e skuadrës, Paul Pogba.

Trajneri i Realit, Zinedine Zidane kërkon transferimin e francezit në “Santiago Bernabeu”.

Afati kalimtar është mbyllur, mirëpo “Los Blancos”, dëshirojnë të rezervojnë lojtarin për afatin e janarit.

Pogba ka kontratë deri në vitin 2021 dhe ka refuzuar kontratën e re nga “Djajtë e Kuq”.

Çmimi i Manchester United mbetet 179 milionë euro, transmeton KosovaPress.

Pos gjigantit spanjoll interesim për fituesin e Kupës së Botës ka gjiganti italian, Juventus.

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress