Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 25.02.2020 10:42

​Valencia e Chelsea në garë për mesfushorin e Nice

Londër | 11/09/2019 12:36

Mbrojtësi i Nice, Youcel Atal është i kërkuar nga Chelsea.

Sipas mediave angleze “blutë”, janë duke kërkuar mbrojtës dhe po e shohin Atal si lojtarin e duhur.

Për të siguruar shërbimet e lojtarit duhet të mposhtin Valencian që kanë shfaqur interesim për një kohë të gjatë, transmeton KosovaPress.

Chelsea nuk e ka të drejtën edhe për një vit të transferojë lojtarë, mirëpo duhet të bindin Gjykatën e Arbitrazhit për Sport që t’iu lejojnë të transferojnë lojtarë të ri.

Mbrojtësi i krahut ka luajtur 29 ndeshje në sezonin e kaluar.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress