Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 04.07.2022 11:27

​Vdes Fadil Vokrri

Prishtinë | 09/06/2018 10:53

Futbolli dhe Kosova mbeten pa legjendën e të gjitha kohërave.

Futboll kosovar sot ka marrë lajmin më të keq ndonjëherë.

Sipas burimeve tona, kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës
Fadil Vokrri ka pësuar një sulm në zemër gjatë orëve të para të mëngjesit,

Vokrri ka vdekur në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës./KosovaPress/


Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress