Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 29.05.2020 06:13

​​Veseli e Pacolli në përkrahje të Kosovës

Prishtinë | 10/10/2019 19:20

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli dhe ai i AKR-së, Behgjet Pacolli, janë në stadiumin “Fadil Vokrri”, për t’i dhënë përkrahje Kosovës.

Kosova është duke e zhvilluar ndeshjen miqësore ndaj   Gjibraltarit në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress