Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 13.07.2020 06:43

​​Veseli: Ëndrra nuk ka përfunduar për Europianin 2020

Prishtinë | 14/11/2019 23:23

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli ka theksuar se Kosova meriton duartrokitje dhe djemtë tanë falënderime për krenarinë që na japin.

“Kosova meriton duartrokitje dhe djemtë tanë falënderime për krenarinë që na japin. Ëndrra nuk ka përfunduar për Europianin 2020. Këta djem kanë treguar shpirt e besim të jashtëzakonshëm dhe na kanë dhënë gjithë këtë kohë emocione që kurrë nuk do t’i harrojmë. Njejtë ishte edhe sonte. Falemnderit nga zemra. Gjithmonë pranë tyre!”, ka shkruar Veseli në Facebook.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress