Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 06.08.2020 12:05

​Zyrtare: Atletico Madrid transferon sulmuesin e Benficës

| 12/07/2019 09:57

Atletico Madrid ka kompletuar transferimin e sulmuesit të Benficës, Ivan Saponjiç.

20-vjeçari ka nënshkruar kontratë 3-vjeçare me Atleticon dhe ka filluar stërvitjen me ekipin e Diego Simeones.

Saponjiç po shihet si zëvendësim i Greizmannit i cili do largohet këtë verë, transmeton KosovaPress.

Saponjiç ka shënuar 28 gola në sezonin e kaluar.

Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress