Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 06.08.2020 12:03

​Zyrtare: Greizmann lojtar i Barcelonës

| 12/07/2019 15:54

Barcelona e ka bërë zyrtare transferimin e sulmuesit të Atletico Madridit, Antoine Greizmann.

Barcelona e ka paguar shifrën prej 120 milionë euro për francezin dhe testet mjekësore të lojtarit do të kryhen të hënën, transmeton KosovaPress. 

Greizmanni të shtunën do të udhëtojë drejt Barcelonës për të mbajtur një konferencë me presidentin e Barcelonës, Josep Maria Bartomeu. 

Lajmin e kanë zyrtarizuar faqja zyrtare e FC Barcelonës. /KosovaPress/

Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress