Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 26.02.2020 03:44

​“Cabo Beach”, i preferuari i të famshmëve shqiptarë

Ulqin | 03/07/2019 10:51

Ulqini mbetet një nga destiancionet e preferuara të kosovarëve për pushime verore. Sidomos kur aty ka plazhe të njohura për traditën e mikpritjes dhe argëtimit si “Cabo Beach”.

“Cabo Beach” prej vitesh është një nga plazhet më të frekuentuara të turistëve, ndërsa është bërë edhe destinacion i shumë emrave të njohur të artit të cilët i kalojnë ditët e pushimit aty.

Shumë këngëtarë, aktorë dhe të famshëm të tjerë në vazhdimësi kanë postuar foto në këtë plazh.

Së fundmi, edhe këngëtari i mirënjohur Meda ka realizuar videoklipin e këngës së tij në “Cabo Beach” që tregon për pamjen e jashtëzakonshme që ka.

Edhe për sezonin e ri turistik “Cabo Beach” ka bërë të gjitha përgatitjet në mënyrë që t’ju sigurojë ambient relaksues të gjithë pushuesve që do ta vizitojnë atë.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress