Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 26.02.2020 05:20

​Rreth 30 mijë pushues nga Kosova kaluan fundjavën në bregdetin shqiptar

| 08/07/2019 07:58

Rreth 30 mijë pushues nga Kosova kanë kaluar fundjavën në bregdetin shqiptar.

Por kthimi i tyre në Kosovë ka krijuar fluks të madh të automjeteve dhe trafik në rrugën e Kombit, por edhe në hyrje të qytetit të Kukësit, deri në doganën e Morinës.

Patrullat e përbashkëta policore të Kosovës dhe Shqipërisë kanë marrë masa për të lehtësuar trafikun dhe të orientojnë automjetet.

Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress