Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 06.04.2020 03:44

​Bekim Haxhiu: PDK ka përkrahje të madhe gjithandej

Prishtinë | 04/10/2019 21:10

Kandidati i PDK-së për deputet të Kuvendit të Kosovës, Bekim Haxhiu thotë se po sheh përkrahje të madhe gjithandej në Kosovë për Partinë Demokratike të Kosovës dhe vizionin politik të kryeministrit të ardhshëm Kadri Veseli.

“Dje, u mirëprita në Vushtrri nga bashkëluftëtarët dhe qytetarët e saj, të cilët i falenderoj nga zemra për përkrahjen.

Takimet i vazhdova me sportistët e Mitrovicës nga të cilët mora përkrahje të parezervë, u mirepritëm në Kryshefc me këngë e çifteli.

#PDK 112

#KadriVeseli#Kryeministër1

#BekimHaxhiu 109”, thotë ai.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress