Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 23.02.2020 10:44

​Besart Dreshaj: Me Vjosën kryeministre, secili nga këta të rinj do realizojë ëndrrën për politiken me duar të pastra

Prishtinë | 11/09/2019 21:23

Nënkryetari i LDK-së në Istog dhe kandidati për deputet Besart Dreshaj ka vazhduar aktivitetin e tij me takime të shumta për të fituar besimin e qytetarëve.

“Pafund takime, pafund biseda, pafundësisht bashkë, duke u rritur e duke rrugëtuar me LDK-në. Me Vjosën kryeministre, secili nga këta të rinj do realizojë ëndrrën për politiken me duar të pastra, për Kosovën vend evropian! #46✔”, ka theksuar Dreshaj.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress