Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 03.06.2020 03:40

​Bislimi: Shumë dashni për të gjithë juve përkrahës të PDK-së

Prishtinë | 04/10/2019 21:28

Kandidati i PDK-së për deputet, Donjet Bislimi ka theksuar së është krenar që është biri i Kosovës.

“Shumë dashni për të gjithë juve përkrahës të PDK-së! Jam krenar që jam biri yt KOSOVË! Së bashku, do ta ndërtojmë të ardhmen, për ty dhe shtetin. Më 6 tetor, votoni për PDK dhe bëhuni pjesë e fitores të së ardhmes!

VOTO #PDK112  VOTO #1 KADRI VESELI  VOTO #110 DONJET BISLIMI”, ka shkruar Bislimi në Facbeook.

Temat:
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress