Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 06.06.2020 01:47

​Brahimaj takon banorët e Hereqit dhe Novosellës

Prishtinë | 12/09/2019 10:22

Kandidati për deputet i AAK-së, Lahi Brahimaj, është takuar me banorët e fshatrave Hereq dhe Novosellë të Komunës së Gjakovës.

Brahimaj tha se banorët e këtyre fshatrave kanë vendosur që t’i besojnë programit të AAK-së dhe Ramush Haradinajt si lider që ia ktheu dinjitetin vendit.

“Banorët e fshatrave Hereq e Novosellë kanë vendosur për një Kosovë unike dhe jo të copëtuar, për 100% shtet, për liderin që i ktheu dinjitetin vendit, për Ramush Haradinaj kryeministër”, tha ai.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress