Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 25.02.2020 10:04

​Lahi Brahimaj thotë se vizioni 100 % shtet po bashkon qytetarët në përkrahje të Haradinajt

Prishtinë | 11/09/2019 11:20

Kandidati për deputet nga radhët e AAK-së, Lahi Brahimaj, ka qëndruar mbrëmë me banorët e fshatrave Nikovaz, Bërhjahë dhe Stubëll, ku është njoftuar drejtpërsëdrejti me hallet e tyre.

Brahimaj  është shprehur i bindur se vizioni 100 % shtet ka bashkuar edhe banorët e këtyre fshatrave në përkrahje të Ramush Haradinajt për kryeministër.

“Mbrëmë në takim me banorët e fshatrave Nivokaz, Bërjahë dhe Stubëll, vizioni 100% shtet ka bashkuar dhe banorët e këtyre fshatrave në përkrahje të Ramushit kryeministër. #LahiBrahimaj61”, ka shkruar Brahimaj./KosovaPress/


 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress