Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 03.04.2020 07:28

​Dr Pashk Buzhala falënderon përkrahësit e tij

Prishtinë | 04/10/2019 21:17

Kandidati për deputet nga Dr Pashk Buzhala i ka falënderuar mbështetësit e tij.

“Të dashur qytetarë të Kosovës, 

Ju falënderoj nga zemra që më keni përkrahur çdoherë dhe me sinqeritetin dhe respektin e treguar ndaj meje, ju qytetar të Klinës dhe me gjërë! 

Të dielën e 6 Tetorit ju ftoj të votoni:

#PDK112✅

#DrPashkBuzhala108✅

#KadriVeseli1✅”, ka shkruar Buzhala në Facebook.

Temat:
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress