Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 18.02.2020 06:13

​Ekrem Hyseni i LDK-së: Jam në shërbim të çështjes kombëtare dhe jo për interesa personale

Prishtinë | 11/09/2019 13:00

Kandidati për deputet nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës Ekrem Hyseni, i cili në listën e kësaj partie ka numrin 34, ka thënë se është në shërbim të çështjes kombëtare dhe jo për interesa personale.

“Suksese në udhëtim të kulturës politike për shpresën e së ardhmes për Kosovën. Voto 34”, shkruan ai në llogarinë e tij në Facebook.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress