Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 06.04.2020 03:48

​Florim Kryeziu premton ndërtimin e stadiumit në Studenqan

Prishtinë | 04/10/2019 22:00

Kandidati i PDK-së për deputet, Florim Kryeziu ka takuar qytetarët të shumë në Stundenqan të Suharekës.

Postimi i Kryeziut në Facebook:

Në Stundenqan takuam qytetarët e shumtë, të cilët të dielen me votën e tyre do të përcaktojnë qeverisjen e ardhshme e cila do të udhëhiqet nga Partia Demokratike e Kosovës. Studenqani është sinonim i futbollit në rajonin e Prizrenit. Si Udhëheqës i Divizonit për Infrastrukturë Sportive në Ministrinë e Kulturës, Rinisë dhe Sportit jam angazhuar që në Studenqan të filloj ndërtimi i stadiumit sipas standardeve ndërkombëtare, ndërsa si deputet i ardhshëm do të jem zëri i qytetarëve të Therandës, për të gjitha projektet e dobishme pë qytetarët.

Ndërtojmë të ardhmen!  Për Ty dhe Shtetin!

#PDK112 #KadriVeseli1 #FlorimKryeziu100

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress