Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 02.04.2020 05:11

​Florim Kryeziu thotë se ka mbështetjen e kolegëve të tij

Prishtinë | 04/10/2019 20:58

Kandidati i PDK-së për deputet të Kuvendit të Kosovës, Florim Kryeziu thotë se ka mbështetjen nga kolegët e punës, e kjo sipas tij, është motivuese për të në garën për deputet në Parlamentin e Kosovës.

“Faleminderit shumë për përkrahje!

Ndërtojmë të ardhmen!

Për Ty dhe Shtetin!

#PDK112

#KadriVeseli1

#FlorimKryeziu100”, thotë ai.


 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress