Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 06.04.2020 02:59

​Lahi Brahimaj: Gjakova beson 100%

Prishtinë | 04/10/2019 20:39

Kandidati i AAK-së për deputet, Lahi Brahimaj Gjakova i beson heroit të saj, i beson vizionit të tij për 100% shtet, i beson në fjalën dhe besën e tij.

Postimi i Brahimajt në Facebook:

Si dikur në luftë edhe sot në paqe Gjakova nuk e lë Gjeneralin vetëm, sot i thanë po Ramushit, kemi qenë jemi dhe do të jemi me ty. Gjakova i beson heroit të saj, i beson vizionit të tij për 100% shtet, i beson në fjalën dhe besën e tij. Gjakova ime faleminderit për mbështetjen, krenar që jam i këtij vendi. Gjakova beson 100%  Gjakova voton 100% 100% Aleancë 

#AAK119 

#RamushHaradinaj1 

#LahiBrahimaj61

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress