Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 25.02.2020 10:32

​Lahi Brahimaj nderon dëshmorët e kombit Xhevat Sejfijaj, Sadri Vishaj dhe Shpejtim Bobi

Prishtinë | 11/09/2019 17:02

Pas takimit të mbrëmshëm me banorët e fshatrave Nivokaz, Bërjahë dhe Stubëll, kandidati për deputet nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Lahi Brahimaj, ka nderuar sot dëshmorët e kombit Xhevat Sejfijaj, Sadri Vishaj dhe Shpejtim Bobi.

Brahimaj në një postim në Facebook ka thënë se falë gjakut të dëshmorëve populli i Kosovës sot gëzon lirinë.

“Sot nderuam Dëshmorët e Kombit Xhevat Sejfijaj, Sadri Vishaj dhe Shpejtim Bobi. Gjaku juaj liria jonë! #LahiBrahimaj”, shkruan Brahimaj.

Ndryshe, në listën e fitores për deputet në zgjedhjet e 6 tetorit, Lahi Brahimaj mban numrin 61.
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress