Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 07.08.2022 08:57

​Profesori universitar i Parisit, Valon Murtezaj mbështet kandidaturën e Shkëmb Manaj për deputet

Prishtinë | 11/09/2019 13:19

Profesori universitar i Parisit, i cili njëkohësisht është Anëtar i Kryesisë Qendrore të LDK-së dhe kandidat për deputet nga radhët e LDK-së, ka dalur publikisht në mbështetjen e kandidaturës së Shkëmb Manaj për deputet të Kuvendit të Republikës së Kosovës.

Ai një koment në rrjetin social facebook ka theksuar se "Kuvendi i Republikës së Kosovës do të përfitonte shumë nga profesionalizmi dhe njërzia e Shkëmbit, dhe me këtë edhe ne të gjithë qytetarët e Kosovës. Kam besim që Shkëmbi do të jetë deputet ". /KosovaPress/

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress