Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 02.04.2020 05:38

​Publikohet foto madhështore e tubimit të PDK-së në Prishtinë (Foto)

Prishtinë | 04/10/2019 20:58

Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, ka publikuar një foto nga tubimi i madh i PDK-së në Sheshin “Zahir Pajaziti”, në Prishtinë.

Në profilin e tij në Facebook, Veseli ka falënderuar simpatizantët e PDK-së dhe qytetarët e Kosovës, duke iu bërë thirrje që të votojnë për numrin 112.

“FALEMNDERIT, KOSOVË! Falemnderit të gjithëve për mbështetjen dhe besimin. I kam dëgjuar qytetarët dhe e di çfarë i duhet Kosovës. Së bashku, do ta ndërtojmë të ardhmen, për ty dhe shtetin. Më 6 tetor, votoni për Partinë Demokratike të Kosovës dhe bëhuni pjesë e fitores! #PDK112”, ka shkruar Veseli.

Temat:
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress