Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 25.02.2020 10:41

​Shkëmb Manaj: Nuk ka forcë që e ndalon uraganin e fitores së LDK-së

Klinë | 10/09/2019 19:32

Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Shkëmb Manaj, ka deklaruar se Klina ka vendosur që të jetë pjesë e fitores së madhe të kësaj partie, ashtu siç ka fituar në vitin 2000 me kryetarin Ismet Rraci dhe veprimtarët qendrestar të saj.

“Republika i takon qytetarëve dhe me qeverisjen e LDK-së do t'ju kthehet atyre. Nuk ka forcë qe e ndalon uraganin e fitores. Vjosa Osmani - Kryeministre 1✅ Shkëmb Shaban Manaj 29✅”, shkruan Manaj në llogarinë e tij në Facebook.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress