Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 23.02.2020 11:53

​Shkëmb Manaj: Së bashku e bëjmë ndryshimin

Prishtinë | 12/09/2019 00:00

Kandidati i LDK-së për deputet, Shkëmb Manaj ka theksuar se nuk ka forcë që e ndal uraganin e fitores së Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Postimi i Manajt në Facebook:

Se bashku e bëjmë ndryshimin.

Nuk ka forcë që e ndal uraganin e fitores së Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Rinia e LDK-së është garanca e fitores, e vazhdimësisë së frymes rugoviane dhe promotore e zhvillimit të vendit.

Ju falemnderit për mbështetjen ✌️✌️

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress