Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 28.09.2021 03:14

​Valon Grabovci kërkon përkrahjen e qytetarëve më 6 tetor

Prishtinë | 04/10/2019 22:49

Kandidati i Partisë Demokratikë të Kosovës, Valon Grabovci kërkon votën e qytetarëve të Kosovës për PDK-në dhe për numrin 79 më 6 tetor.

Grabovci në natën e fundit ët fushatës zgjedhore ka kërkuar mbështetje për PDK-në, për kandidatin për kryeministër Kadri Veselin që mban numrin 1 dhe po ashtu ka kërkuar voton për numrin 79, që ai e mban në listën gjedhre të PDK-së.

Gjatë fushatës 10-ditëshe, Grabovci ka premtuar mbështetjen e tij për rininë, zhvillimin e ekonomisë dhe hapjen e vendeve të punës.

Temat:
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress