Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 06.04.2020 04:16

​Ymran Fusha: Në mbështetje të platformës tonë për ekonomi të zhvilluar

Prishtinë | 04/10/2019 22:30

Kandidatja e PDK-së për deputete, Ymran Fusha ka takuar strukturat e nëndegëve në Novosellë dhe Mushnikovë.

“Takim me strukturat e nëndegëve në Novosellë dhe Mushnikovë.

Në mbështetje të platformës tonë për ekonomi të zhvilluar, arsim, shëndetësi dhe sundim të ligjit, kundër korrupsionit dhe dukurive tjera negative. Ndërtojmë të ardhmen, për ty dhe shtetin!

#pdk112 

#kadriveseli1

#ymranfusha60”, ka shkruar Fusha në Facebook.

Temat:
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress