Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 06.04.2020 10:59
 
 

Shpallje

 

Kurs i Gjuhës Shqipe

19 Janar, ora 20:18 nga Liridona, Prishtinë
Shto shpallje
  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Të tjera

Kurs të Gjuhës Shqipe
Zhvilloj kurse të gjuhës shqipe individuale dhe grupore për çdo grupmoshë.
Të interesuarit të më kontaktojnë në nr. 049440750

  • Emri: Liridona
  • Telefon: 049440750
  • Qyteti: Prishtinë