Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 06.04.2020 11:00
 
 

Shpallje

 

Cadra tavolina per dasma, evente etj.. 0682290127 karrige stola etj

09 Janar, ora 16:58 nga tenda, Fushë Kosovë
Shto shpallje
  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Të tjera

ofrojme Cadra / Tenda me qera, karrige, tavolina (katerore/ dhe rrethore me mbulesa te bardha si ne restorante), stola, kuroren e ciftit, tende te vecante per ciftin (si kjo ne foto), te kompletuar me te gjitha aksesoret (mbulesa per karriget dhe tavolinen, buqeten e luleve, shandanat, tapetin e kuq etj) , pedane kercimi, si dhe dixhej per dasma, panaire, evente, koncerte dhe raste te ndryshme familjare
Çadrat posedojne ndriqimin perkates per naten.
Gjithashtu bejme transportin dhe montimin e tyre, tirane durres lezhe shkoder dhe ne qytete te tjera.
Per me shum info klikoni ne faqen tone www.qadraperdasma.wordpress.com
ose na kontaktoni ne nr
0682290127

  • Emri: tenda
  • Qyteti: Fushë Kosovë