Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 06.04.2020 11:04
 
 

Shpallje

 

Dezinfektim bubashfaba buba insekte 044550009 www.bubashfaba.com

09 Janar, ora 16:58 nga DDD, Prishtinë
Shto shpallje
  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Të tjera

BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE INSEKTEVE (bubashfabave furretare) ME GARANCION, NE MENYRE PROFESIONALE NGA TEKNIKE TE CERTEFIKUAR, NE BANESA DHE SHTEPI TUAJA ME TRETMAN GELL DHE STACIONE KAREM EKOLOGJIK PRODHIM AMERIKAN TE LICENCUAR PA PASUR NEVOJE TE LARGOHENI JASHTE SHTEPIS TUAJ PA NDONJE RREZIK PER FEMIJET DHE FAMILJEN TUAJ .

ELEMINIMI BEHET ME GELL EKOLOGJIK PRODHIM AMERIKAN BUBAT SHFFARROSEN SHUMICA PER 48 ORE ESHTE EKOLOGJIK PA RREZIK
JU GARANTOJME . ORARI PREJ TE HANES DERI TE DIELLEN

QMIMET NDRYSHOJNE SIPAS METRAZHES QE POSEDONI DHE PROBLEMIT
PER RAJONET E KOSOVES NDRYSHOJNE CMIMET
GRANACIONI! PER ME SHUME RRETH GARANCIONIT NA KONTAKTONI
PER LOKALE AFARISTE QMIMEM ME MARRVESHJE!
KOMPANIA JONE NJIHET PER BESUESHMERI DHE KUALITET NE PUNE

+38344550009
+38349550009

KOMPANIA JONE KRYEN SHPERBIME NE :FABRIKA,DEPO TE MALLRAVE LOKALE AFARISTE CAFFEBAR ME GARANCION
https://www.facebook.com/Termaksddd/
www.bubashfaba.com
www.bubashvaba.com

  • Emri: DDD
  • Telefon: 044550009
  • Qyteti: Prishtinë