Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 06.04.2020 11:19
 
 

Shpallje

 

Elektro Servis Prishtina & gorenje

09 Janar, ora 16:58 nga Elektro Servis Prishtina & gorenje, Prishtinë
Shto shpallje

Bejme Servisimin dhe Montimin e te gjitha Aparateve te Amviserise. ~Te gjitha sherbimet i kryejme ne Teren~

Tel:044 600 321, 045 600 321, 049600 321 Viber +38649600321

  • Emri: Elektro Servis Prishtina & gorenje
  • Telefon: 044600321
    049600321
  • Qyteti: Prishtinë